خبر خبر

فرمانده جدید پلیس فرودگاههای استان فارس معرفی شد
فرمانده جدید پلیس فرودگاههای استان فارس معرفی شد

اکبر خسروی با حضور فرماندهان انتظامی استان و پلیس فرودگاههای کشور بعنوان فرمانده جدید پلیس فرودگاههای استان فارس منصوب و معرفی شد .

مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید پلیس فرودگاههای استان فارس با حضور سردار احمد علی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس ، سردار حسن مهری فرمانده پلیس فرودگاههای کشور ، رضا بدیعی فرد مدیرکل فرودگاههای استان فارس، جمعی از پرسنل پلیس ، نمایندگان نهادها ، ارگانها و شرکتهای هواپیمائی مستقر در فرودگاه بین المللی شیراز برگزار شد .

 مدیر کل فرودگاههای استان فارس در مراسم معارفه فرمانده جدید پلیس فرودگاههای استان فارس با بیان اینکه امینت هوانوردی در سه بخش برقراری امنیت در قلمرو فضای کشور ، پروازها و فرودگاه تعریف می شود افزود : برجام آغاز یک تحول در صنعت هوانوردی کشور است و ما باید منتظر یک جهش ناگهانی در این حوزه باشیم .

بدیعی فرد به افزایش تعداد پروازها و استقبال مسافرین از حمل و نقل هوایی اشاره کرد و گفت : به موازات افزایش حجم پروازها و مسافر در مقوله تامین نیروی انسانی موفق نبودیم بعنوان مثال در فرودگاه شیراز ظرفیت اعزام و پذیرش مسافرین در سال گذشته 2 میلیون نفر بود در حالی که امسال از مرز 3 میلیون نفر می گذرد اما شاهدیم با همان تعداد نیرو کارها انجام می شود که این می طلبد در تامین نیروی انسانی در پلیس، سپاه حفاظت هواپیمایی و سایر ارگانهایی که دخیل هستند اقدام جدی بشود.

 وی اضافه کرد : امنیت در حوزه هوانوردی یکی از شاخص های اقتدار امنیتی برای کشور محسوب می شود و هرگونه رخداد در این حوزه پیامدهای منفی دارد .

در ادامه این مراسم، سردار حسن مهری فرمانده پلیس فرودگاههای کشور طی سخنانی گفت: باید فرودگاههای کشور به امکانات و تجهیزات کنترلی به روز مجهز شود تا امنیت زیربنایی در کشور برقرار گردد.

فرمانده پلیس فرودگاههای کشور افزود: اکثر کشورهای دنیا با پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات کنترلی در فرودگاه مجهز هستند و حضور فیزیکی پلیس چندان محسوس نیست.

وی اضافه کرد: وضعیت امنیت در فرودگاه بین المللی شیراز مطلوب است و پلیس در این فرودگاه توانسته با تعامل و همگرایی با سایر دستگاههای حاضر در فرودگاه ضریب امنیتی را افزایش و رضایت مردم را فراهم کند.

 مهری خاطر نشان کرد: فرودگاه شیراز در حوزه مبارزه قاچاق کالا و ارز جزء سه فرودگاه برتر کشور است.

در پایان این مراسم از زحمات 2 ساله سرهنگ داود شعبانی فرمانده پلیس فرودگاههای استان فارس قدردانی بعمل آمد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد