خبر خبر

پروژه هاي فرودگاه شيراز زير ذره بين اكرميان
حسين اكرميان عضو هيئت مديره شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از پروژه ها و طرح هاي در دست اجراي فردگاه بين المللي شيراز بازديد كرد.

حسين اكرميان عضو هيئت مديره شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از پروژه ها و طرح هاي در دست اجراي فردگاه بين المللي شيراز بازديد كرد.

اكرميان در اين بازديد پروژه هاي احداث ترمينال بين المللي، بهسازي ترمينال فعلي خارجي، پروژه فاضلاب فرودگاه و ايستگاه پمپاژ آن را مورد بررسي قرار داد.

در اين بازديد رضا بديعي فرد مدير كل فرودگاههاي استان فارس گزارش كاملي در خصوص روند اجراي پروژه ها و برنامه هاي آتي فرودگاه ارائه دادند.

اكرميان در بازديد از پروژه ها ضمن قدرداني از تلاش و عملكرد مديران و كاركنان فرودگاه بر اتمام و عملياتي شدن پروژه ها در زمان مقرر تأكيد داشتند و راهكارهاي لازم براي تسريع روند اجراي طرحها و پروژه ها را نيز ارائه دادند.

وي علاوه بر بازديد پروژه ها از برج مراقبت پرواز، پاركينگ طبقاتي و وضعيت فعلي ترمينال پروازهاي داخلي و نحوه خدمات رساني به مسافرين نيز بازديد كرد.

گفتني است؛ از مهمترين پروژه هايي كه در فرودگاه شيراز در دست اجرا مي باشد مي توان به احداث ترمينال بين المللي به مساحت 23 هزار مترمربع اشاره كرد. اعتبار اين ترمينال بالغ بر 250 ميليارد تومان مي باشد كه تاكنون 50 ميليارد تومان هزينه شده و حدود 35% پيشرفت فيزيكي دارد.

از ديگر پروژه هايي كه هم اكنون در حال انجام است پروژه بهسازي ترمينال فعلي خارجي است كه قرارداد بهسازي آن از سال گذشته به مبلغ 10 ميليارد تومان منعقد شده است و در حال حاضرپيمانكار مربوطه در چند جبهه كاري شامل تعويض سنگ كف، بهسازي كانال و سيستم تهويه، اصلاح و تعويض سقف كاذب، بهسازي سرويس هاي بهداشتي و توسعه سالن ترانزيت مشغول به فعاليت است.

خاطر نشان مي سازد : اجراي شبكه فاضلاب پروژه مهم ديگري است كه عمليات احداث آن از سال گذشته با اعتبار 6 ميليارد تومان آغاز شده و هم اكنون لوله گذاري خطوط با 95% پيشرفت فيزيكي انجام شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد