خبر خبر

ديدار مدير كل محترم فرودگاههاي استان فارس با رئيس بازرسي منطقه 3 كشور
مدير كل فرودگاههاي استان فارس صبح امروز با رئيس سازمان بازرسي منطقه 3 كشور ديدار و گفتگو كرد.

مدير كل فرودگاههاي استان فارس صبح امروز با رئيس سازمان بازرسي منطقه 3 كشور ديدار و گفتگو كرد.

طي اين ديدار رضا بديعي فرد گزارشي از روند پيشرفت پروژه ها و برنامه هاي در دست اجراي فرودگاه ارائه دادند.

مدير كل فرودگاههاي استان فارس به واگذاري پروژه ترمينال بين المللي فرودگاه اشاره كرد و گفت: بر اساس تصميمات اتخاذ شده از سوي شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در آينده نزديك اين پروژه بصورت BLT به پيمانكار واجد شرايط واگذار مي شود تا در مدت زمان معين به اتمام برسد.

بديعي فرد افزود: اين پروژه تاكنون 40 درصد پيشرفت فيزيكي دارد و حدود 48 ميليارد تومان از محل اعتبارات شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران براي آن هزينه شده است.

وي خاطر نشان كرد: طبق برنامه تا پايان سال جاري عمليات پوشش سقف ترمينال، اجراي نماي شيشه و محوطه سازي مقابل و پشت ترمينال نيز به پايان مي رسد.

بديعي فرد به بهسازي ترمينال فعلي خارجي به ارزش 10 ميليارد تومان نيز اشاره كرد و افزود: با توجه به آغاز پروازهاي حج تمتع از مرداد ماه سال جاري در تلاشيم بهسازي سالن ترانزيت شامل تعويض سنگ كف و سقف ترمينال، سرويس هاي بهداشتي، نمازخانه و توسعه آن را به اتمام برسانيم.

همچنين وي اضافه كرد: از ابتداي سال 96 كه عمليات بهسازي اين ترمينال با اعتبار 10 ميليارد تومان آغاز شده است تاكنون سنگ كف سالن عمومي به متراژ حدود 5000 مترمربع تعويض شده و هم اكنون در حال بهسازي سرويس بهداشتي و سقف اين سالن هستيم.

در پايان اكرمي رئيس سازمان بازرسي منطقه 3 ضمن قدرداني از اقدامات انجام شده خواستار بكارگيري امكانات و ظرفيت هاي فرودگاهي در راستاي تكريم مسافرين و توسعه گردشگري استان شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد