خبر خبر

برگزاري هفتمين دوره مسابقات قرآن كريم در فرودگاه بين المللي شيراز
هفتمين دوره مسابقات قرآن كريم كاركنان فرودگاه بين المللي شيراز " به عنوان تنها فرودگاه كشور" در سطح كاركنان و خانواده ها برگزار شد.

هفتمين دوره مسابقات قرآن كريم كاركنان فرودگاه بين المللي شيراز " به عنوان تنها فرودگاه كشور" در سطح كاركنان و خانواده ها برگزار شد.

اين دوره از مسابقات قرآن كريم با حضور كاركنان فرودگاه، سپاه حفاظت هواپيمايي، پليس و خانواده هاي آنها روز جمعه 3/6/96 در فرودگاه بين المللي شيراز برگزار شد.

طي اين دوره از مسابقات 150 نفر از خردسالان و بزرگسالان در 4 رشته قرائت، حفظ، ترتيل و مفاهيم در 2 سطح برادران و خواهران به رقابت پرداختند.

رضا بديعي فرد مدير كل فرودگاههاي استان فارس به اهميت توجه به آيات الهي اشاره كرد و گفت: قرآن كتابي است كه با نام خدا شروع و به نام مردم پايان يافته است و نخستين پيام آن خواندن، و افتخارش تعليم انسان است.

وي همچنين بر بكارگيري آموزه هاي قرآن در زندگي تاكيد كرد و افزود: قرآن كتاب انسان سازي  در تمام شئونات زندگي بشري است و بايد آموزه هاي آن را در زندگي خود بكار گيري كنيم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين بحريني امام جماعت مسجد فرودگاه به اهميت برگزاري مسابقات قرآن، يادگيري آيات و مفاهيم و عمل به آن نيز اشاراتي داشتند.

بحريني تنها راه نجات از فتنه در طول تاريخ را پناه بردن به قرآن دانست و افزود: قرآن هيچ روزنه اي در آن وجود ندارد و باطل به آن وارد نمي شود و هيچ گونه انحرافي در آن، راهي ندارد

لازم به ذكر است؛ قضاوت اين دوره از مسابقات توسط 4 نفر از داوران برجسته استاني در دو بخش خواهران و برادران انجام شد و در حاشيه اين برنامه مسابقه نقاشي با موضوع قرآني نيز برگزار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد