خبر خبر

بازديد استاندار فارس از فرودگاه بين المللي شيراز
اسماعيل تبادار استاندار فارس صبح امروز از پروژه احداث ترمينال بين المللي، ساختمان پليس و سطوح پروازي فرودگاه شيراز بازديد كرد.

اسماعيل تبادار استاندار فارس صبح امروز از پروژه احداث ترمينال بين المللي، ساختمان پليس و سطوح پروازي فرودگاه شيراز بازديد كرد.

استاندار فارس در جريان بازديد از روند اجراي پروژه احداث ترمينال بين المللي فرودگاه شيراز گفت: ترمينال خارجي فرودگاه شيراز يكي از پروژه هاي مهم استان فارس است كه نياز به اعتبار بالايي دارد و خوشبختانه از معدود پروژه هايي است كه ما دغدغه مالي را كمتر داريم و همكاران ما در شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران منابع مالي مناسبي براي اين پروژه تخصيص داده اند.

در ادامه تبادار ضمن رضايت از پيشرفت پروژه بر اتمام هرچه سريع تر آن اشاره كرد و افزود: با تلاش پيمانكار و انجام به موقع تعهدات بر اساس برنامه زمان بندي مشخص شده از سوي كارفرما انتظار مي رود در سال 97 اين پروژه تكميل و به بهره برداري برسد.

همچنين وي خاطر نشان كرد: براي اتمام به موقع اين پروژه تمامي موانع و مشكلات مرتبط با ساير دستگاههاي اجرايي را در كوتاه ترين زمان مرتفع خواهيم كرد تا در آينده نزديك شاهد بهره برداري از اين پروژه مهم در استان فارس باشيم.

در پايان تبادار به جايگاه حمل و نقل هوايي در توسعه گردشگري نيز اشاره كرد و افزود: اگر بخواهيم نگاه عمقي به گردشگري داشته باشيم بايد حمل و نقل هوايي را به عنوان مؤثرترين زمينه در توسعه گردشگري تقويت كنيم كه با بهره برداري از اين ترمينال زمينه بهتري براي انجام پروازهاي خارجي مهيا مي شود و قطعاً در رونق گردشگري نقش آفريني خواهد كرد.

در جريان اين بازديد رضا بديعي فرد مدير كل فرودگاههاي استان فارس ضمن همراهي استاندار فارس ، گزارش كاملي از روند اجراي پروژه هاي فرودگاهي ارائه دادند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد