خبر خبر

افزايش پروازهاي فرودگاه بين المللي شيراز در نوروز 97
مديرکل فرودگاههاي استان فارس از افزايش پروازهاي اين فرودگاه در ايام نوروز خبر داد.

مديركل فرودگاههاي استان فارس از افزايش پروازهاي اين فرودگاه در ايام نوروز خبر داد.

رضا بديعي فرد مديركل فرودگاههاي استان فارس از افزايش پروازهاي داخلي و خارجي فرودگاه شيراز در ايام نوروز خبر داد و اظهار كرد: از 25 اسفند ماه تا پانزدهم فروردين 97، نه شركت داخلي تقاضاي برقراري 184 پرواز رفت و برگشت فوق العاده به مقاصد تهران، مشهد، تبريز،  اصفهان و كيش و 6 شركت هواپيمايي داخلي و خارجي تقاضاي 25 پرواز خارجي به مقاصد استانبول، نجف ، آدنا، تفليس و ايروان را دارند كه به پروازهاي برنامه اي فرودگاه بين المللي شيراز افزوده شده است.

وي افزود: تأمين ايمني و امنيت، ارائه خدمات بهينه فرودگاهي، نظارت بر عملكرد شركت هاي هواپيمايي و آماده سازي ترمينال ها، نمازخانه ها، رستوران ها، پاركينگ و تاكسيراني از اولويت هاي خدمت رساني مستقيم به مسافرين نوروزي در فرودگاه شيراز است.

بديعي فرد با اشاره به اينكه همكاران ما در فرودگاه شيراز و تمامي ارگانها و سازمانها، آمادگي ارائه سرويس هاي رفاهي و خدماتي را به مسافران دارند، ادامه داد: شركت هاي هواپيمايي بايد از قبل تأخيرات احتمالي پروازها را اطلاع رساني كنند و در شرايط ويژه نفرات پاسخگو در ترمينال نيز در اختيار داشته باشند تا مسافران در فرودگاه دچار سردرگمي نشوند.

بديعي فرد همچنين به آماده سازي و ساماندهي فضاي سبز و نورپردازي محيطي فرودگاه شيراز براي نوروز اشاره كرد و گفت: طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته غرفه هاي كودك،  فرهنگي و غرفه تاريخي و گردشگري استان فارس در فرودگاه راه اندازي شده است كه هدف از اين اقدام آشنايي مسافران با ظرفيت ها و جاذبه هاي گردشگري مي باشد.

مدير كل فرودگاههاي استان فارس در پايان اضافه كرد: با تفاهم نامه اي كه بين شركت فرودگاهها و سازمان ميراث فرهنگي منعقد شده قرار است آداب و رسوم عشايري در فرودگاههاي سراسر كشور معرفي شود كه در اين حوزه نيز اميدواريم اين رسوم اصيل و كهن در فرودگاه شيراز نيز به نمايش درآيد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد