خبر خبر

برگزاري جلسه هماهنگي فرودگاه شيراز براي اعزام بيش از 4200 زائر خانه خدا
مديرکل فرودگاههاي استان فارس از اعزام بيش از 4 هزار زائر خانه خدا از فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

مديركل فرودگاههاي استان فارس از اعزام بيش از 4 هزار زائر خانه خدا از فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

رضا بديعي فرد مديركل فرودگاههاي استان فارس در جلسه هماهنگي عمليات حج بر اهميت پروازهاي حج و ارائه خدمات رساني مطلوب به زائرين تأكيد كرد و گفت: با عنايت به تاكيدات مقام معظم رهبري مبني بر اهيمت سفر معنوي حج، تمامي عوامل فرودگاهي بايستي با بهره گيري از حداكثر توان و امكانات در جهت ارائه و تسهيل خدمات به حجاج گام بردارند.

مديركل فرودگاههاي استان فارس افزود: بر اساس اعلام سازمان حج و زيارت، امسال 4 هزار و 211 زائر خانه خدا از 15 تا 22 مرداد ماه در قالب 26 كاروان به سرزمين وحي اعزام مي شوند.

بديعي فرد با اشاره به اينكه همه پروازها توسط هواپيماي ايرباس 600-300 شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران انجام مي شود، گفت: قرار است علاوه بر زائرين استان فارس و كهگيلويه و بويراحمد، تعدادي از زائرين استان يزد نيز از فرودگاه بين المللي شيراز به سرزمين وحي اعزام شوند.

گفتني است؛ در جلسه هماهنگي عمليات حج، مديركل شعبه شيراز هواپيمايي جمهوري اسلامي، فرماندهي پليس و سپاه حفاظت هواپيمايي و نمايندگاني از سوختگيري هواپيما، گمرك، گذرنامه، علوم پزشكي، قرنطينه و اورژانس فرودگاه نيز حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر درخصوص نحوه ارائه خدمات به زائرين پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد