خبر خبر

پايان عمليات حج تمتع در فرودگاه شيراز
با ورود هفدهمين و آخرين پرواز حج تمتع در 21 شهريور ماه، عمليات بازگشت حجاج بيت اله الحرام در فرودگاه بين المللي شيراز به پايان رسيد.

 با ورود هفدهمين و آخرين پرواز حج تمتع در 21 شهريور ماه، عمليات بازگشت حجاج بيت اله الحرام در فرودگاه بين المللي شيراز به پايان رسيد.

رضا بديعي فرد مديركل فرودگاههاي استان فارس گفت: بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده تمامي كاروان ها در زمان مقرر از فرودگاه مدينه به فرودگاه بين المللي شيراز منتقل شدند.

مديركل فرودگاههاي استان فارس افزود: با برگزاري جلسات و اخذ تدابير و تمهيدات مناسب براي انجام هرچه بهتر عمليات حج، خوشبختانه در عمليات برگشت حجاج مشكل خاصي وجود نداشت و در مجموع امسال آرامش خاصي در پروازهاي حج حاكم بود.

بديعي فرد در ادامه با اشاره به اينكه در بحث عمليات برگشت حجاج تأكيد بر تسريع خروج حاجيان از فرودگاهها است، گفت: با هماهنگي با ارگان هاي مختلفي كه مستقر در فرودگاه هستند تلاش شد تا روند تحويل بار و خروج زائران از فرودگاه تسهيل و تسريع شود.

وي اضافه كرد: از مهمترين اقدامات انجام شده در راستاي ارتقاي سطح كيفيت خدمات به زائران خانه خدا مي توان به آماده سازي تجهيزات ترمينالي ، استقرار ميز خدمت و راهنماي زائر ، سرويس و آماده سازي تسمه نقاله ها ، تعمير و تأمين چرخ دستي و افزايش تعداد پرسنل پليس ، گذرنامه ، پايگاه امداد مرزي ، گمرك ، خدمات و باربري اشاره كرد.

در پايان بديعي فرد از همكاري و حضور عوامل اجرايي كليه ارگانها و نهادهاي ارائه دهنده خدمات به زائران بيت اله الحرام ابراز رضايت و قدرداني كرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد