خبر خبر

بديعي فرد خبرداد:‎ آغاز عمليات نصب سيستم سوئيچينگ فرودگاه شيراز تا دو هفته آينده
مدير کل فرودگاه هاي استان فارس از آغاز عمليات نصب سيستم سوئيچينگ فرودگاه شيراز تا دو هفته آينده خبر داد.

مدير كل فرودگاه هاي استان فارس از آغاز عمليات نصب سيستم سوئيچينگ فرودگاه شيراز تا دو هفته آينده خبر داد.                                                                                                

رضا بديعيفرد که در مراسم گراميداشت روز جهاني مراقبت پرواز در فرودگاه شیراز سخن میگفت، ضمن بیان این خبر گفت: اکنون 25 درصد از تجهيزات باقيمانده سوئيچينگ فرودگاه شيراز تحويل فرودگاه شده است و آغاز نصب آن تا دو هفته دیگر خبر داد.

وي همچنين به رايزني هاي انجام شده براي خريداري رادار جديد فرودگاه اشاره كرد و افزود: با پيگيريهاي انجام شده در دو سال گذشته، مديرعامل محترم شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با خريداري اين سيستم موافقت كرد و با تأمین اعتبار توسط شركت اقدامات لازم برای انتقال آن به كشور در حال انجام است.

بدیعیفرد با بيان اينكه تملك اراضي مربوط به نصب آنتن رادار در ارتفاعات كوه تنگريز واقع در ميمند فارس انجام شده است، توضیح داد: مراحل اوليه احداث جاده دسترسي به قله سپيدار در حال انجام است و نقشههاي ابنيه به تأييد نهايي رسيده است كه با برنامهريزي انجام شده اميدواريم در سال آينده شاهد عملياتي شدن آن باشيم.

گفتني است، مراسم بزرگداشت روز جهانی مراقبت پرواز با حضور مديركل فرودگاههاي استان فارس، فرمانده پايگاه هوايي شهيد دوران، رؤساي شركتهاي هواپيمايي و نمايندگان ارگانها و سازمانهاي مستقر در این فرودگاه برگزار شد و از تعدادي از كنترلرهاي ترافيك هوايي فرودگاه شيراز با اهداي لوح تقدير شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد