خبر خبر

رئيس جديد حراست فرودگاه شيراز منصوب شد
طي مراسمي حميد نادري به عنوان رئيس جديد حراست اداره کل فرودگاههاي استان فارس منصوب شد.

طي مراسمي حميد نادري به عنوان رئيس جديد حراست اداره كل فرودگاههاي استان فارس منصوب شد.

مراسم تكريم و معارفه رئيس حراست اداره كل فرودگاههاي استان فارس با حضور رحمت اله فيروزي پور مشاور مديرعامل و مديركل دفتر مركزي حراست و امنيت فرودگاهي شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران،  معاون اداره كل اطلاعات استان فارس، مدير حراست كل استان و مديركل فرودگاههاي استان فارس برگزار شد.

در اين مراسم مديركل دفتر مركزي حراست و امنيت فرودگاهي به مهمترين وظايف حراست در فرودگاهها اشاره كرد و گفت: بر اساس مأموريت مجمع تشخيص مصلحت نظام و وزارت اطلاعات، حفظ و حراست از پرسنل، اسناد، تعيين و احراز صلاحيت ها از مهمترين وظايف حراست ها در فرودگاههاي كشور مي باشد.

وي خاطرنشان كرد: به دليل گستردگي و تنوع كار در فرودگاهها، حراست در اين مجموعه اهميت فراواني دارد كه مديران و كاركنان حراست بايستي براي حفظ محيط و جلوگيري از هرگونه سوء استفاده، فساد و آسيب پذيري تلاش نمايند.

در ادامه فيروزي پور بر رعايت قانون و انجام امور بر اساس قانون اشاره كرد و افزود: قانون مهمترين معيار براي انجام كارها است و همه بايد تلاش كنيم به دور از افراط و تفريط  و در چارچوب قانون، عقل ، انصاف و شرع انجام وظيفه نماييم.

فيروزي پور همچنين ضمن قدرداني از عباسي رئيس پيشين حراست گفت: نادري فردي اخلاق مدار و مردم دار است و تجربه كار در فرودگاههاي كرمان، يزد و دفتر مركزي حراست را دارا مي باشد.

رضا بديعي فرد مديركل فرودگاههاي استان فارس نيز در اين مراسم ضمن تجليل از زحمات 7 ساله يداله عباسي گفت: حراست بعنوان يكي از اهرم هاي اجرايي مديريت در مجموعه اداره كل فرودگاههاي استان فارس كمك زيادي در جهت پيشبرد برنامه هاي جاري فرودگاه نموده است؛ كه جاي تقدير دارد.

وي عنوان كرد: جابجايي در حوزه هاي مختلف هر سازمان باعث تحول، ارتقاء و پويايي آن مجموعه خواهد شد.

در پايان بديعي فرد ضمن آرزوي موفقيت براي رئيس جديد حراست اداره كل فرودگاههاي استان فارس،  وي را مديري جوان اما با تجربه در حوزه حراست و امنيت فرودگاهي برشمرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد