خبر خبر

بازديد مدير عامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از فرودگاه شيراز
سياوش اميرمکري رييس هيات مديره و مدير عامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ظهر امروز، يکشنبه چهارم فروردين 98، با حضور در فرودگاه بين المللي شيراز از بخش هاي مختلف فرودگاه بازديد کرد.

سياوش اميرمكري رييس هيات مديره و مدير عامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ظهر امروز، يكشنبه چهارم فروردين 98، با حضور در فرودگاه بين المللي شيراز از بخش هاي مختلف فرودگاه بازديد كرد.

مديرعامل شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در ادامه بازديد نوروزي، از روند خدمت رساني به مسافران در ترمينال هاي داخلي و خارجي و واحدهاي مختلف عملياتي فرودگاه شيراز(برج مراقبت پرواز،اپروچ و اداره ارتباطات و ناوبري) بازديد و از نزديك با كاركنان اين بخش ها ديدار و گفت و گو كرد.

وي در اين بازديد ضمن تبريك سال نو به كاركنان عملياتي و قدرداني از زحمات شبانه روزي آنان، ارائه خدمات مطلوب به مسافران در ايام نوروز را مهم ترين اولويت شركت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران دانست.

در ادامه امير مكري با حضور در پروژه احداث ترمينال بين المللي از نزديك در جريان پيشرفت پروژه قرار گرفت و توصيه هاي لازم در خصوص تسريع در روند اجراي پروژه را بيان كرد.

در جريان اين بازديد رضا بديعي فرد مديركل فرودگاههاي استان فارس ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده،توضيحات كاملي در خصوص پروژه هاي در حال انجام فرودگاه شامل بهسازي ترمينال قديم خارجي، ساماندهي و يكسان سازي دفاتر شركت هاي هواپيمايي در ترمينال داخلي ارائه كرد.

بديعي فرد افزود: نصب سامانه كمك ناوبري DVOR و تكميل جاده دسترسي و احداث ابنيه و تاسيسات سايت رادار جهت نصب رادار MSSR در كنار ساير پروژه هاي عمراني و بهسازي از مهم ترين طرح هاي سال 98 فرودگاه بين المللي شيراز خواهد بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد