خبر خبر

آمادگي کامل فرودگاه شيراز با وجود بارش نزولات آسماني
مدير کل فرودگاههاي استان فارس ضمن عرض تسليت ضايعه درگذشت جمعي از هموطنان در حادثه سيل شيراز که موجب اندوه و تاسف همگاني شد، از برقراري منظم پروازهاي فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

مدير كل فرودگاههاي استان فارس ضمن عرض تسليت ضايعه درگذشت جمعي از هموطنان در حادثه سيل شيراز كه موجب اندوه و تاسف همگاني شد، از برقراري منظم پروازهاي فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

رضا بديعي فرد گفت: با توجه به بارش نزولات آسماني كه از ديروز در شهر شيراز شروع شده است با اقدامات و نظارت هاي انجام شده خوشبختانه هيچ گونه آسيبي به زيرساخت هاي فرودگاه وارد نشده و پروازها به صورت منظم در حال انجام است.

وي افزود: بازديد از سطوح پروازي، تاسيسات برق، چراغ هاي باند و ترمينال ها به صورت مستمر انجام مي شود و كليه ماشين آلات پيمانكاران مستقر در فرودگاه در وضعيت آماده باش كامل هستند.

در ادامه مديركل فرودگاههاي استان فارس با اشاره به  هماهنگي با كليه شركت هاي هواپيمايي، افزود: هماهنگي لازم با كليه شركت هاي هواپيمايي فعال در فرودگاه براي انتقال اجساد قربانيان اين حادثه بدون اخذ هزينه نيز صورت پذيرفته است.

وي تاكيد كرد: مسافران قبل از عزيمت به فرودگاه براي كسب اطلاع از تاخير يا لغو پروازها با سامانه 199يا تلفن مستقيم9-37118890 تماس حاصل نمايند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد