خبر خبر

بازديد اميرمکري از پروژه‎هاي فرودگاه شيراز/ پيشرفت 50 درصدي ساخت ترمينال بين‎المللي
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سفر به استان فارس از پروژه‎هاي در دست اجراي فرودگاه شيراز بازديد کرد.

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در سفر به استان فارس از پروژههاي در دست اجراي فرودگاه شيراز بازديد کرد.

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در اين بازديد که امروز، 17 تير، با همراهي مصطفي صفايي، معاون عمليات فرودگاهي و احمد ايزدبين، سرپرست حوزه مديرعامل انجام شد، از نزديک در جريان پيشرفت فيزيکي پروژه ساخت ترمينال بينالمللي فرودگاه شيراز قرار گرفت.

وي در اين بازديد با رضا بدیعی فرد، مدیرکل فرودگاههای فارس و همچنین  پيمانکار پروژه ساخت اين ترمينال در مورد مسائل و روند کار به گفتگو پرداخت و در زمينه تسهيل در اجراي کار و اتمام هرچه سريعتر پروژه توصيههاي لازم را ارائه داد.

اميرمکري همچنين از روند فاز دوم بهسازي ترمينال قديم خارجي فرودگاه شامل سنگ کف، اجراي سقف و اصلاح سيستم سرمايش و گرمايش و روشنايي سالن گذرنامه و گمرک بازديد کرد

گفتني است، ساخت ترمينال بينالمللي فرودگاه شيراز با زيربناي 23 هزار متر مربعي و در سه طبقه به پيشرفت 50 درصدي رسيده و محوطهسازي آن در حال انجام است همچنين فاز دوم طرح بهسازي ترمينال قديم خارجي فرودگاه شيراز از ابتداي سال جاري آغاز شده و حدود يک و نيم ماه ديگر به پايان ميرسد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد