خبر خبر

آغاز عمليات اجرايي پروژه احداث سايت رادار فرودگاه بين المللي شيراز
مديرکل فرودگاههاي استان فارس از آغاز به کار مجدد پروژه احداث سايت جديد رادار فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

مديركل فرودگاههاي استان فارس از آغاز به كار مجدد پروژه احداث سايت جديد رادار فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاههاي فارس، رضا بديعي فرد مديركل فرودگاههاي استان فارس با اشاره به دلايل تعطيلي موقت پروژه احداث سايت رادار گفت: پروژه احداث سايت رادار در سه ماهه پاياني سال گذشته، با وجود پيشرفت فيزيكي 10 درصدي، به علت بارش سنگين برف، برودت هوا و يخ زدگي ماشين آلات راه سازي با تعطيلي روبرو شد.

مديركل فرودگاههاي استان فارس افزود: با شروع سال جديد و مساعد شدن شرايط جوي، حالا اين پروژه جاني دوباره گرفته، و طي چند روز اخير عمليات اجرايي آن با رعايت پروتكل هاي بهداشتي مجدداً از سر گرفته شده است.

وي تأكيد كرد: مطابق هماهنگي هاي انجام شده باپيمانكار و مشاور پروژه و همچنين نظارت مستمر اداره كل اميد داريم عمليات احداث جاده دسترسي، ساخت ابنيه و تأسيسات، اجراي برق رساني و شبكه فيبرنوري را تا پايان مهرماه سال جاري، به پايان برسانيم.

در ادامه بديعي فرد از پروژه احداث سايت رادار به عنوان يكي از مهمترين پروژه هاي فرودگاه بين المللي شيراز در سال 99 ياد كرد و گفت: با اتمام ابنيه و نصب و راه اندازي اين سيستم، پوشش راداري خوبي در استان فارس به ويژه منطقه جنوب كشور ايجاد مي شود و بخشي از نقاط كوري كه هم اكنون وجود دارد را برطرف مي نماييم.

لازم به ذكر است؛ اين پروژه در 120 كيلومتري جنوب شرقي شيراز در ارتفاع 2300 متري در منطقه تنگ ريز شهرستان ميمند بر فراز كوه سپيدار قرار دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد