خبر خبر

برقراري پروازهاي فلاي دبي در مسير دبي – شيراز - دبي
مديرکل فرودگاههاي استان فارس از برقراري پروازهاي شرکت هواپيمايي فلاي دبي در مسير دبي– شيراز– دبي پس از بحران همه گيري کرونا در فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

مديركل فرودگاههاي استان فارس از برقراري پروازهاي شركت هواپيمايي فلاي دبي در مسير دبي– شيراز– دبي پس از بحران همه گيري كرونا در فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي شيراز، غلامرضا كريم آقائي مديركل فرودگاههاي استان فارس با اعلام خبر از سرگيري فعاليت پروازي دومين ايرلاين خارجي پس از حدود 7 ماه، از سه شنبه ، هجدهم شهريور ماه 99، گفت: به دنبال شيوع ويروس كرونا و كاهش تقاضاي سفر از اسفند ماه 98، كليه شركت هاي هواپيمايي داخلي و خارجي، پروازهايشان را به مقاصد خارجي لغو نمودند.

وي عنوان كرد: در اين راستا و با رعايت و بكارگيري پروتكل هاي بهداشتي، بهبود شرايط كنترل ويروس كرونا و افزايش نظارت باعث شد تا عمليات پروازي شركت هاي هواپيمايي طي دو ماه اخير آغاز شود و خوشبختانه شاهد افزايش پروازهاي خارجي در فرودگاه بين المللي شيراز باشيم.

مديركل فرودگاههاي استان فارس افزود: شركت هواپيمايي فلاي دبي سومين ايرلايني است كه پس از قطر ايرويز و قشم اير مجدداً پروازهاي برنامه اي را در مسير خارجي آغاز نموده و با انجام دو پرواز در هفته در روزهاي شنبه و سه شنبه با ساعت ورود 1150 و خروج 1325 اقدام به جابجايي مسافران خواهد نمود.

گفتني است؛ پيش از شيوع ويروس كرونا ، شركتهاي هواپيمايي فلاي دبي، ايران اير و كيش با انجام 14 پرواز در هفته در اين مسير فعاليت داشتند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد