خبر خبر

برگزاري جلسه حج تمتع ۱۴۰۱ در فرودگاه شيراز
مديرکل فرودگاه هاي استان فارس در جلسه هماهنگي حج تمتع ۱۴۰۱ از اعزام يک هزار و ۲۸۶ زائر از فرودگاه بين المللي شيراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه شیراز، غلامرضا کریم آقائی مدیرکل فرودگاه های استان فارس بر اهمیت ارائه خدمات مطلوب به زائران تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط و حساسیت هایی که نسبت به انجام عملیات حج وجود دارد همه تلاش خود را جهت انجام این رویداد سیاسی - عبادی انجام خواهیم داد.

 وی افزود: بر اساس آخرین هماهنگی‌ها، تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کلیه عوامل فرودگاهی آمادگی ارائه خدمات مطلوب به زائران و مواجهه با بروز تاخیرهای پروازی را دارند.

 مدیرکل فرودگاه های استان فارس اظهار داشت: مطابق اعلام سازمان حج و زیارت، امسال یک هزار و ۲۸۶ زائر خانه خدا در ۲۹ و ۳۰ خرداد با پنج پرواز در قالب نه کاروان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

کریم آقائی با اعلام اینکه همه پرواز ها با استفاده از ناوگان ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی انجام می‌شود، گفت: علاوه بر زائران استان فارس یک کاروان از استان کهکیلویه و بویراحمد نیز از فرودگاه شیراز به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

 گفتنی است؛ در این جلسه مدیرکل هواپیمایی جمهوری اسلامی- شعبه شیراز، مدیرکل حج و زیارت استان، نمایندگان پلیس، سپاه حفاظت هواپیمایی، سوختگیری هواپیما، گمرک، گذرنامه، علوم پزشکی، پایگاه بهداشت مرزی و اورژانس نیز حضور داشتند و در خصوص نحوه ارائه خدمات به زائران بحث و گفتگو کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد