خبر خبر

پرواز‌هاي حج از فرودگاه شيراز از ۲۹ خردادماه آغاز مي‌شود
مديرکل فرودگاه‌هاي استان فارس از آغاز عمليات حج در ۲۹ خردادماه از فرودگاه بين‌المللي شهيد دستغيب شيراز خبر داد و گفت: امسال هزار و ۲۸۶ زائر از اين استان به سرزمين وحي اعزام مي‌شوند.

غلامرضا کریم آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، حج را یک سفر معنوی دانست و اظهار داشت: حج برای بیشتر حجاجی که اعزام می‌شوند، یک سفر  معنوی و باید همه تلاش‌ها انجام شود که این سفر با تسهیلات و روند مناسب انجام شود و خاطره خوبی برای مردم داشته باشد  .

وی تعداد پرواز‌ها از فرودگاه بین المللی شهید دستغیب به مقصد جده را پنج پرواز اعلام کرد و افزود: عملیات اعزام حج از استان فارس در روز یکشنبه 29 خردادماه امسال در ساعت 22:15 دقیقه از فرودگاه شیراز  انجام می‌شود.

کریم آقائی ادامه داد: همچنین حجاج روز دوشنبه 30 خردادماه طی دو پرواز در ساعت‌های 08:25 دقیقه صبح و 19 بعدازظهر، روز سه‌شنبه 31 خردادماه در ساعت‌های 02:05 دقیقه بامداد و 09:10 دقیقه صبح با پرواز ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به فرودگاه جده انتقال می‌یابند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس اعلام کرد که امسال یکهزار و 286 زائر از استان‌های فارس و کهکیلویه و بویراحمد  به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

کریم آقائی در پایان از اقوام و آشنایان حجاج خواست، برای بدرقه و استقبال از ورود به فرودگاه نیایند، زیرا همین موضوع سبب ترافیک و ازدحام در فرودگاه شده و مشکلاتی را ایجاد می‌کند. مسافران قبل از سفر با اطلاعات پرواز به شماره 199 یا37118890 الی 9 تماس بگیرند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد